AYAK BAKIMI

AYAK BAKIMI NASIL YAPILMALI

Bakımlı ve güzel ayaklara sahip olmak için illa güzellik merkezine gitmeniz gerekmez. Evde kendi kendinize yapacağınız düzenli uygulamalarla da bakımlı ve güzel ayaklara sahip olabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Ayaklarınızı her gün düzenli olarak ılık ve sabunlu suyla yıkayıp, ardından da iyice kurulamanız gerekir.
  • Yıkamanın ardından, ayağınızın nemlendirilmesi için özel olarak formüle edilmiş olan Foot Doctor Nemlendirici Krem'i uygulamanızı tavsiye ederiz.
  • Eğer topuk çatlaklarınız varsa, gece yatmadan önce Foot Doctor Topuk Çatlak Kremi'ni topuklarınıza uygulayabilir ve daha iyi sonuç alabilmek için üzerine çorabınızı giyebilirsiniz.
  • Günlük ayak bakımınıza ek olarak, haftada veya iki haftada bir ayağınızı ölü derilerden temizlemeniz gerekmektedir. Bunun için ayaklarınızı önce ılık suyun içerisinde bir süre bekletin. Bu işlem ölü derilerinizin yumuşamasını sağlayacaktır ve ardından uygulanan Foot Doctor Peeling Kremi sayesinde ayaklarınız yumuşacık olup eski güzelliğine ve taptaze bir cilde kavuşacaktır. Peeling uygulamasının ardından, Foot Doctor Nemlendirici Krem ile ayak bakımınızı tamamlayabilirsiniz.